ЖТ Info
Додати оголошення

Тема: Біль у всьому тілі

До розділів
КираКр
Постів: 19
Автор теми

Не можу зрозуміти, що зі мною останнім часом відбувається. Я прокидаюся зранку вже втомленою. Але навіть і спати нормально не можу. Після четвертої ранку не можу вибрати зручної пози для сну. Вже вибилася з сил. Пила заспокійливі, думала, що усьому виною виснажена нервова ситема, але вони не допомогли. Сімейний лікар не бачить жодних відхилень у здоров'ї. Куди можна звернутися?


Розміщено: 20.11.2023 18:58:21
Nazariv
Постів: 18

Якщо болить все тіло, причиною може бути міофасціальний синдром, детальніше подивіться тут https://osteopath.blog/ua/vypadky/bolyt-vse-tilo.html . Через це сімейний лікар не може вам дати точний діагноз, адже дуже часто таке порушення не має явних симптомів і лікування загальною терапією не приносить жодного результату. Більше року тому подібні симптоми були у моєї сестри, вона лікувалася у остеопата. Лікування було ефективним. Більше у неї немає таких болей.


Розміщено: 20.11.2023 19:06:49
КираКр
Постів: 19

Я б чесно кажучи краще пила б якісь пігулки, ніж їздити на прийоми до остеопата, але якщо не буде інших рекомендацій, буду звертатися. Адже терпіти цей біль вже немає сили. Дякую вам, що поділилися зі мною цієї інформацією.


Розміщено: 20.11.2023 19:23:11

Ви можете створювати нові теми та коментувати їх. Для цього потрібно зареєструватися та увійти до кабінету.